Kniha návštěv

Re: Krásné věcičky a precizní háčkování

Jé, já mockrát děkuji za pochvalu, moc si toho vážím :-) DĚKUJI ♥

Jarní motýlková a zimní setík

Ivet, moc děkujeme za jarní motýlkovou a zimní setík, jsou dokonalé, jsi moc šikovná. Tvé šikovné ruce budu všem vřele doporučovat. Mile mě překvapilo s jakou rychlostí jsme měly čepku a setík doma. Děkujeme
Všem vřele DOPORUČUJEME :-)

Re: Jarní motýlková a zimní setík

Ahoj Zuzanko a Dominičko, moc mě těší, že jste s čepičkami spokojené :-) Moc děkuji za doporučení a budu se těšit na fotečky. Mějte se krásně.....

beruškový setík a houmleska

Ivetko, moc děkuji za houmlesku a beruškový setík. Jsem naprosto nadšená, moc krásná práce. Už se těším, až budeme obě dvě moct nosit.:-)

Re: beruškový setík a houmleska

Markétko, moc moc mě těší, že jste s mým dílkem spokojená. Mám z toho velkou radost. :-) A těším se na fotečku ...
Mějte se krásně a pozdravujte Dorotku :-)

jarní motýlková

Čepičky jsou moc krásné,perfektně sedí,uháčkované téměř na počkání.Holkám moc sluší a už teď chtějí vybírat další čepičky na podzim a zimu.Ivi moc děkuji a určitě se zase ozvu.

Re: jarní motýlková

Renatko, moc mě těší, že se čepičky líbí. Budu se těšit na fotečku, ať vidím, jak holčičkám moc sluší. :-) Tak ať holky vybírají, nebo vymyslíme něco nového. Už se těším na další tvoření pro ně. :-)
Mějte se moc moc krásně :-)

růžová bekovka-nádherná

Bekovka je naprosto bezchybná, přesně takovou jsme si představovali. Malá v ní vypadá krásně. Mohu Yvett:-)jen a jen doporučit..K.

Re: růžová bekovka-nádherná

Kami, jsem ráda, že se čepičky líbí a že je podle Tvých představ :-) Děkuji za fotečku, už ji mám mezi spokojenými zákazničky, malinké opravdu moc moc sluší. Mějte se moc hezky, papa :-)

Čepičky pro Ellenku

Čepičky jsou naprosto úžasné, perfektně padnou.Krásná kombinace barev.
Super komunikace a rychle dodání.
DOPORUČUJI.

Přidat nový příspěvek