Kniha návštěv

jarní motýlková

Čepičky jsou moc krásné,perfektně sedí,uháčkované téměř na počkání.Holkám moc sluší a už teď chtějí vybírat další čepičky na podzim a zimu.Ivi moc děkuji a určitě se zase ozvu.

Re: jarní motýlková

Renatko, moc mě těší, že se čepičky líbí. Budu se těšit na fotečku, ať vidím, jak holčičkám moc sluší. :-) Tak ať holky vybírají, nebo vymyslíme něco nového. Už se těším na další tvoření pro ně. :-)
Mějte se moc moc krásně :-)

růžová bekovka-nádherná

Bekovka je naprosto bezchybná, přesně takovou jsme si představovali. Malá v ní vypadá krásně. Mohu Yvett:-)jen a jen doporučit..K.

Re: růžová bekovka-nádherná

Kami, jsem ráda, že se čepičky líbí a že je podle Tvých představ :-) Děkuji za fotečku, už ji mám mezi spokojenými zákazničky, malinké opravdu moc moc sluší. Mějte se moc hezky, papa :-)

Čepičky pro Ellenku

Čepičky jsou naprosto úžasné, perfektně padnou.Krásná kombinace barev.
Super komunikace a rychle dodání.
DOPORUČUJI.

Re: Čepičky pro Ellenku

Šáry, moc děkuji za milý komentář. Jsem ráda, že se Vám čepičky líbí, a že skvěle padnou. Mějte se krásně :-)

duhová jarní čepička

Ivetko, čepička je naprosto úžasná, krásné barvy, jemná a kytička dodá ten šmrnc. Moc se mi líbilo, jak se o své zákazníčky staráš a snažíš se vyhovět přáním. Moc děkuji a budu se těšit na další věci od tebe!

Re: duhová jarní čepička

Gábi, moc moc děkuji za milá slůvka. Velice mě tě těší, že jsi s čepičkou spokojená - Terezce moc sluší a na fotečce vypadá spokojeně - moc za ni děkuji :-) A už se těším na další tvoření pro tebe :-)
Mějte se s Terezkou moc hezky.

Absolutní spokojenost

Jarní čepičku s motýlkem máme doma a jsme s ní moc a moc spokojené. Čepička je nádherná a maličké moc sluší! Děkujeme.

Re: Absolutní spokojenost

Markétko, moc mě těší, že se čepička líbí a že jste s ní spokojené. Maličké opravdu moc sluší, je to malá princeznička. Moc děkuji za fotečku. Mějte se krásně :-)

Přidat nový příspěvek