Kniha návštěv

čepička pro Patrika

Čepička je super ,děkujem ,malýmu moc sluší .Jak to bude aktuální ,tak se zase stavíme pro další .

Re: čepička pro Patrika

Peti, moc moc děkuji, těší mě, že se čepička líbí a že malýmu sluší. Budu se těšit na fotečku a na další tvoření pro Patrička. Mějte se moooc krásně.
Yvett

medvídková ušanka

Čepička je krásná, dorazila velmi rychle ( i vyhotovená byla rychle). S prací a komunikací s Yvett jsem velmi spokojená. Synovi sedí a využije ji celou zimu.

Re: medvídková ušanka

Pavli, velice mě těší, že jste spokojená, a že se čepička líbí. Děkuji za fotečky, jsou krásné. Pozdravujte Honzíčka a mějte se moc krásně. :-)))
Yvett

:-))))

Ahoj Yvett, máme od tebe zase úžasnou čepici :-)))) Je opravdu nádherná a Gabriele skvěle padne a také byla hotova neskutečne rychle :-))))) Díky moc :-)))))Pa R

Re: :-))))

Ahoj Romči, moc moc děkuji, jsem ráda, že se medvídek líbí. Na Gábi se mi dobře tvoří, protože můžu vyzkoušet na naší Markétce - mají stejné hlavinky. :-)))
A musíme dát dohromady ty fotečky, moc se na ně těším. :-)))
Pa pa Yvett

Komplet pro Gabrielu :)))

Ahoj Yvett, dekuji moc za úžasny komplet :-))))) Gabriel uz ho dnes vyvencil :-))))) Padne mu skvěle :-))))))) Uz se těsime a další skvěle čepice . Měj se krasne :-))) Pa R

Re: Komplet pro Gabrielu :)))

Ahojky Romanko, mám velikánskou radost, že se komplet líbí, a že Gábinkovi sedí., Budu ráda, když taky pošleš fotečku, abych viděla, jak komplet vypadá oblečený :-))))
Moc děkuji a ráda pro Gábinka vytvořím zase nějakou tu čepičku.
Yvett

Čepičky pro Dominičku a Emičku : )

Čepičky jsou naprosto úžasné, luxusní, skvěle padnou, přesně podle našich představ. Jsme maximálně spokojeni a už se moc těšíme na další čepičky pro naše holčičky : ) Všem vřele doporučuji. Ještě jednou moc děkujeme : )

Re: Čepičky pro Dominičku a Emičku : )

Peti, děkuji za pochvalu na čepičky. Moc mě to těší. :-) Největší radost jsem měla z Emičky a Dominičky, když si čepičky zkoušely - bylo vidět, že mají radost, a že se jim čepičky líbí. Moc se těším na další tvoření pro tebe i pro tvoje holčičky.
Yvett

Přidat nový příspěvek