Kniha návštěv

Re: medvídková ušanka

Pavli, velice mě těší, že jste spokojená, a že se čepička líbí. Děkuji za fotečky, jsou krásné. Pozdravujte Honzíčka a mějte se moc krásně. :-)))
Yvett

:-))))

Ahoj Yvett, máme od tebe zase úžasnou čepici :-)))) Je opravdu nádherná a Gabriele skvěle padne a také byla hotova neskutečne rychle :-))))) Díky moc :-)))))Pa R

Re: :-))))

Ahoj Romči, moc moc děkuji, jsem ráda, že se medvídek líbí. Na Gábi se mi dobře tvoří, protože můžu vyzkoušet na naší Markétce - mají stejné hlavinky. :-)))
A musíme dát dohromady ty fotečky, moc se na ně těším. :-)))
Pa pa Yvett

Komplet pro Gabrielu :)))

Ahoj Yvett, dekuji moc za úžasny komplet :-))))) Gabriel uz ho dnes vyvencil :-))))) Padne mu skvěle :-))))))) Uz se těsime a další skvěle čepice . Měj se krasne :-))) Pa R

Re: Komplet pro Gabrielu :)))

Ahojky Romanko, mám velikánskou radost, že se komplet líbí, a že Gábinkovi sedí., Budu ráda, když taky pošleš fotečku, abych viděla, jak komplet vypadá oblečený :-))))
Moc děkuji a ráda pro Gábinka vytvořím zase nějakou tu čepičku.
Yvett

Čepičky pro Dominičku a Emičku : )

Čepičky jsou naprosto úžasné, luxusní, skvěle padnou, přesně podle našich představ. Jsme maximálně spokojeni a už se moc těšíme na další čepičky pro naše holčičky : ) Všem vřele doporučuji. Ještě jednou moc děkujeme : )

Re: Čepičky pro Dominičku a Emičku : )

Peti, děkuji za pochvalu na čepičky. Moc mě to těší. :-) Největší radost jsem měla z Emičky a Dominičky, když si čepičky zkoušely - bylo vidět, že mají radost, a že se jim čepičky líbí. Moc se těším na další tvoření pro tebe i pro tvoje holčičky.
Yvett

Čepičky pro Káťu

Super práce!! Naši malé Kačce sedí perfektně.. Neměla jsem žádnou představu, co chci a nechala jsem to na Ivči.. A výsledek? Každá je jiná a originální..Jsem nadmíru spokojená.. Můžu jen doporučit dál.. Moooc děkujeme :-)

Re: Čepičky pro Káťu

Moooc děkuji. Zuzi, jsem ráda, že jsi spokojená, a že se čepičky líbí. Moc, moc mě to těší. :-))) Pozdravuj Kačenku a budu se těšit na fotečky.
Yvett

Čepičky pro Anetku

Čepičky pro naši malou prďolu jsou přesně podle mých představ,jsem s nimi maximálně spokojena:-).Ostatním mohu jen doporučit.Moooc děkujem:-)

Přidat nový příspěvek