Na co právě myslím ...

Říjen 2013

.... tak já tvořím, tvořím, tvořím a už tak dlouho jsem Vám nenapsala ani řádku. Je pravda, že mi to psaní moc nejde, pletení a háčkování mi jde líp :-)

Ale musím Vás všechny pozdravit a moooc poděkovat za Vaši přízeň. Opravdu mám velkou radost, že tu se mnou jste, že navštěvujete mé stránky a že se Vám má tvorba líbí. Také děkuji všem šikulkám, co mi píší milé mejlíky, moc si toho vážím ♥ 

♥ Každá zprávička od Vás mě nabíjí k dalším nápadům a k dalšímu tvoření.... a opravdu zahřeje u srdíčka ♥

Přichází podzimní dny a já začínám s tvořením na podzimní a zimní věcičky. Na přání jsem už vytvořila nějaké ušanky pro děti, tak můžete nahlédnout do říjnových novinek.

Poslední dobou jsem si oblíbila tvoření hraček,  takže se určitě můžete těšit na další háčkované hračky pro děti.

Pro moji milou kamarádku fotografku budu tvořit nějaké kompletky na focení, tak už teď se moc těším na krásné fotečky.....

Na Vaše přání jsem vložila i nějaké návodíky a určitě vložím i ty, co jsem slíbila, jen prosím o trošku trpělivosti.

V plánu mám toho opravdu hodně, pořád je co tvořit a nápady zatím přichází :-)

Přeji všem krásné tvoření, hodně nápadů a krásné podzimní dny.

Vaše Yvett

12.května 2013

Vše nejlepší ke dni matek :-)

Milé šikulky - maminky,

k dnešnímu dni Vám přeji vše nejlepší :-)  Malé překvapení pro Vás najdete  tady 

Yvett

 

                          

 

9. březen

Ahojky,

tak tu máme další měsíc, nějak to rychle utíká. Nějaké novinky už jsem vložila, jak jsem psala, přidám opět nějaký ten návod a přidala jsem další skupinku ve fotogalerii - KABELKY. Jako první je taška přes rameno s norským vzorem. Tak snad se Vám bude líbit.

Určitě přibydou nějaké jarní čepičky, už se na ně moc těším. Ikdyž zima stále nekončí.

Přeji Vám krásný víkend a jdeme na tvoření ... :-)

Yvett

 

16. února 2013

 

Vložila jsem další návod na pletené dětské rukavičky.

 

A musím se s vámi podělit o můj velký úspěch. :-))))

PRAKTICKÁ ŽENA

Konkurs na nové autory - téma MIMINKO

 

1.února 2013

Moc Vás všechny zdravím.

Jistě jste si všimli, že jsem na webu dělala nějaké úpravy. S tím přišly malé problémy, které  se vyskytly, proto se omlouvám, pokud jste zde nenašli to, co jste právě hledali.

Samozřejmě jsem napsala pár slov už v lednu - jako každý měsíc, ale  článek se mi smazal, což jsem zjistila až teď.

Proto Vás  znovu vítám v novém roce a přeji Vám jen to nejlepší. :-)

Musím znovu poděkovat za milé mejlíky, mooooc mě těší, že se Vám má tvorba líbí, a že se vracíte na mé stránky.

Opět jsem přidala nějaké ty novinky. Nově jsem přidala kategorii - dětské svetýrky - tak doufám, že budou alespoň pomalu přibývat.

Velkou novinkou je to, že jsem konečně přidala návodík - je to návod na jarní čepičku, tak doufám, že se Vám bude podle něho dobře tvořit a budu ráda, když mi napíšete, jak Vám to jde :-)

Přeji příjemné tvoření.

Yvett

Na co právě myslím...

prosinec 2012

 

Moc vás všechny zdravím.

Opět jsem pro Vás připravila pár novinek. Výtvorů nebude asi tolik, protože nastal adventní čas a sním přichází další povinnosti, které na mě čekají.  Musím také stihnout všechny čepičky, setíky, nákrčníky pro vaše miláčky a pro Vás, které jsem slíbila do Vánoc vytvořit.

Také chystám pár překvapení .... :-))))

Všem moc děkuji za návštěvu mých stránek a za Vaši přízeň. Mějte krásné svátky a v novém roce se na Vás budu zase  těšit.

 

Yvett


 

 

 

listopad 2012

 

Ahojky Vám všem :-)

Je tu listopad a přišla s ním pěkná zima.  Právě mi dorazil balíček s novým zbožím a nemůžu se vynadívat na tu krásu. Tolik nádherných  barviček spolu s novinkami. Moc mě baví přehazovat klubíčka a vybírat barvičky pro Vaše dětičky. :-))))

Opět se můžete těšit na listopadové novinky, které jsem pro Vás připravila.  Postupně budu vkládat a vytvářet  na Vaše přání.

Jako první vkládám dámskou houmlesku, kterou jsem konečně vyrobila pro sebe. Následovat bude zimní komplet pro moji dceru - i na ní se konečně dostalo a snad vyjde čas i pro zbytek mé rodiny. :-)

Samozřejmě nemůžu zapomenout na poděkování za Vaše ohlasy, za milá slůvka a za pochvaly na mé výtvory. Moc, moc Vám ĎEKUJI.

Zakázek stále přibývá, tak se hned vrhnu do práce, abyste měli své čepičky co nejdřív u sebe. :-)

Přeji Vám jen samé hezké podzimní dny :-))))

 

 Yvett

 

 

říjen 2012

Zdravím všechny co nahlíží na mé stránky. Děkuji za krásné fotečky, které mi posíláte. Čepičky Vašim dětem opravdu moc sluší. :-)

Zákázek je opravdu hodně a mě to moc těší.  Tak Vám můžu předvést mé novinky. Vždy se těším, až začnu něco nového. Když háčkuji, nemůžu se dočkat, až budu držet jehlice a naopak.  Mám z toho opravdu velkou radost. :-)

Pokud se najde tvořilka, která by se inspirovala mou tvorbou, budu ráda, když se pochlubí svým výtvorem a pošle mi fotečku.

Yvett

 

 

září 2012

Moc všechny zdravím

... dnes je to právě jedenáct dnů, co jsem tu s Vámi nebyla. Prázdniny jsme si prodloužili o pár dní a užili jsme si báječnou dovolenou. Doufám, že jste si prázdniny dostatečně užili a měli se moc hezky.

... a teď hurá do školy a do práce...

... mě tu čeká opravdu dost práce - mé oblíbené háčkování a pletení, mám tu rozchystané balíčky s vašemi zakázkami, tak se dám hned do toho, abych splnila, co jsem slíbila

. . . Poděkování . . .

 

Chtěla bych moc poděkovat všem, co navštívili a stále navštěvují mé stránky. Moc mě těší, že se na mé stránky vracíte, děkuji za slova chvály a za zprávičky, které mi posíláte. To mě vždy nabíjí energií k dalšímu tvoření.

Budu se snažit, aby byly mé stránky stále aktuální, ať se máte na co koukat :)

Moc, moc děkuji Yvett