Kniha návštěv

Krásné věcičky

Dnes jsem navštívila vaše stránky : Klobouk dolů,opravdu krásné háčkované věcičky.Já jsem začátečník :-) Dala jsem si vaše stránky do oblíbených :-) Mějte se krásně a krásné háčkování vám přeji :-)

Re: Krásné věcičky

Věruško, děkuji za návštěvu mých stránek a za milou pochvalu :-) těší mě, že se Vám u mě líbí... také přeji krásné háčkování a hezké dny :-) Yvett

Úžasné háčkováné

Vaše háčkování mě dostalo, konkrétně kabelky a čepičky.Jste moc šikovná. Také trochu háčkuji, ale proti Vám jsem břídil. Úžasná volba barev.Fakt super.

Re: Úžasné háčkováné

Marci, moc děkuji za návštěvu mých stránek a milý komentář, který mě velice potěšil :-) Těší mě, že se Vám mé tvořeníčko líbí :-)
Přeji Vám krásné dny.
Yvett

Rukavice.

Moc díky, rukavice mám, krásné, dokonce pravou i levou...dcera jásá.
Začínám fialovou čepici, tak mi všichni držte palec.
zdenka

Re: Rukavice.

Zdeni, jste šikulka. Myslím na Vás s tím kulíškem, kdyby jste potřebovala, klidně mi napište, ráda poradím.
Krásné tvoření.....
Yvett

Čepice

Tak jsem pokročila..zase dvě řady jsem stihla. Návod je super, čepici jsem už dceři zkoušela.jásala. Pošlu fotku Jen mi prozraďte, kde se dá sehnat kožešinová bambule Babička není ochotná si nechat ustřihnout kousek rukávu ze svého norka Moc děkuji. Zdenka

cena

Dobrý den, čepičky jsou nádherné, ale nikde nevidím ceny. Můžu se zeptat jak se cenové pohybují, chtěla bych čepičku na roční holčičku. Děkuji.

Re: cena

Dobrý den Katy,
moc mě těší, že se Vám má tvorba líbí :-)
Ceny čepiček jsou různé
napište mi, prosím, na e-mail , domluvíme se, děkuji :-)
Přeji hezký den
Yvett

Krásné věcičky

Moc se mi líbí Vaše věcičky, pletené i háčkované. Jak se blíží Vánoce, tak začínám také přemýšlet, co udělat vnoučatům. Chci určitě udělat nějakou čepičku pro 6-letou vnučku. Přeju hodně dobrých nápadů.
A jestli můžu být tak smělá, moc mi líbí háčkovaná panenka, nebyl by také návod? Děkuji moc :-)

Přidat nový příspěvek